Objevte sílu sebevyjádření prostřednictvím tance a malby.

Tvořivá dílna malby a spontánního tance s Veronikou


Zažijte jedinečnou kombinaci spontánního tance a malování akrylem v bezpečném a podporujícím prostředí. Připojte se k nám na 2,5hodinovou zážitkovou dílnu, kde se prostřednictvím tance spojíte sami se sebou a toto spojení využijete k vytvoření autentické akrylové malby na plátně o rozměrech 40x40 cm. 


Přidejte se a uvolněte svou tvořivost.

 Tento workshop je pro vás!


Pod vedením empatické lektorky Veroniky Czimmermann projdete jednotlivými kroky procesu, objevíte svou vnitřní kreativitu a vyjádříte různé kvality, se kterými se cestou setkáte. Toto podpůrné a uvolněné prostředí je navrženo tak, aby vám pomohlo využít vašeho vnitřního umělce bez ohledu na zkušenosti nebo úroveň dovedností. Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti — stačí přijít s otevřenou myslí a ochotou vyjádřit se.

Dílna je koncipována jako bezpečný prostor, ve kterém je podporováno zkoumání, experiment, objevování a uvolnění se. Toto podporuje samotný tvořivý autentický projev, který předchází jakékoli výtvarné techniky. Odtud je třeba vždy začít:)

Ideální pro muže a ženy všech věkových kategorií a úrovní zkušeností, kteří mají zájem prozkoumat další způsoby sebevyjádření a propojení s autenticitou.


kdy: sobota 9/9/2023

kde: Šternberský klášter, Farní 3, Šternberk

cena: 950,-/osoba

minimum účastníků: 6

maximum  účastníků: 18

Několik praktických informací

Všechen potřebný výtvarný materiál je zahrnut v ceně, takže se můžeš soustředit na tvůrčí proces.

Na tanec si prosím vezmi pohodlné oblečení, které se může ušpinit barvami.

Svoji rezervaci můžeš zrušit do 2 dnů po registraci. Kontaktuj lektorku na emailu veronika@czimmermann.cz

Pokud se kurz nenaplní minimálním počtem účastníků (6) do 5 dnů před začátkem dílny, zaplacenou registraci ti vrátíme na účet v plné výši.